Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... LEGE nr. 130 din 23 iunie 2011 pentru ratificarea ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

LEGE nr. 130 din 23 iunie 2011 pentru ratificarea Acordului dintre ...

LEGE nr. 130 din 23 iunie 2011
pentru ratificarea Acordului dintre România si Republica Moldova în domeniul securitatii sociale, semnat la Bucuresti la 27 aprilie 2010
EMITENT: PARLAMENTUL
PUBLICAT ÎN: MONITORUL OFICIAL nr. 456 din 29 iunie 2011....mai este in vigoare
Este in vigoare de la 02 iulie 2011
Noi, fiind cetățeni români, cu domiciliul permanent în România, cu acte în regula avem dreptul la pensie românească, dacă refuzăm pensia moldoveneasca?
Numai daca ati lucrat si in tara ....insa intrebati la CNPP
[ link extern ]