Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... O groapa de gunoi in devenire . Buna ziua , va rog ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

O groapa de gunoi in devenire . Buna ziua , va rog mult daca ...

O groapa de gunoi in devenire . Buna ziua , va rog mult daca se poate un raspuns la ceea ce am putea sa facem in situatia de fata :
[ link extern ]
Imi cer mii de scuze daca deranjeaza link-ul pus , dar asa puteam explica cat mai bine situatia , multumesc .
Link-ul pus este un articol facut de catrea Libertatea , multumesc.
Sesizati oficial autoritatile in domeniu,autoritatea de sanatate publica,garda de mediu