avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1172 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... O groapa de gunoi in devenire . Buna ziua , va rog ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

O groapa de gunoi in devenire . Buna ziua , va rog mult daca ...

O groapa de gunoi in devenire . Buna ziua , va rog mult daca se poate un raspuns la ceea ce am putea sa facem in situatia de fata :
[ link extern ]
Imi cer mii de scuze daca deranjeaza link-ul pus , dar asa puteam explica cat mai bine situatia , multumesc .
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 12:32, 11 Martie 2021
Link-ul pus este un articol facut de catrea Libertatea , multumesc.
Sesizati oficial autoritatile in domeniu,autoritatea de sanatate publica,garda de mediu

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Groapa de gunoi in mijlocul bucurestiului maridan03 maridan03 Buna seara, Cărei institutii i se poate adresa o asociatie de proprietari referitor la problema depunerii gunoiului de catre persoane din afara asociatiei ... (vezi toată discuția)
Terenul alaturat a devenit o groapa de gunoi.ce pot face? popovici.emma popovici.emma Buna ziua. Am o intrebare si as fi foarte recunoscatoare daca cineva m-ar ajuta cu un sfat. Am inceput o afacere in domeniul alimentatiei publice.Totul a fost ... (vezi toată discuția)
Presedinte asociatie - comportament "ca pe mosia lui" goose goose Am observat in acesta seara, ca aleea de langa bloc, are, la un capat, un gard sudat, iar la celalat capat, o poarta cu lacat. La parter, pe unde este aleea, ... (vezi toată discuția)