Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Racordare electrica....
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Racordare electrica....

Buna ziua
Va rog sa ma lamuriti in urmatoarea situatie:vreau sa racordez un imobil la curent electric,am inceput demersurile in octombrie 2020 ,anul acesta am semnat contractul,cand am aflat ca mai nou aceste racordari se fac gratuit....
Insa,mi- au spus ce i de la electrica ca,mai intai trebuie sa platesc ca ulterior se vor inapoi banii,numai ca...dupa ce am platit,surpriza !!! Nu se mai pot restitui banutii.
Se poate face ceva sa mi recuperez suma....deloc mica...
Multumesc!
monalisaalina, utilizator