Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Am o problema .Mama mea a fost declarată cu dementă ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Am o problema .Mama mea a fost declarată cu dementă .Tatăl ...

Am o problema .Mama mea a fost declarată cu dementă .Tatăl meu a decedat Succesiunea nu avut loc ce pot face...
Ori asteptati sa decedeze si mama pt a va mosteni ambii parinti, ori cereti punere mamei sub interdictie, sa ii deveniti totore, iar pt dezbaterea mostenirii se va numi un curator special.