avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 886 soluții astăzi
Forum AvocatNet Italia Probleme juridice de familie Buna ma numesc Cheteles Puiu îmi caut tatăl doar ...
Discuție deschisă în Probleme juridice de familie

Buna ma numesc Cheteles Puiu îmi caut tatăl doar atit stiam ...

Buna ma numesc Cheteles Puiu îmi caut tatăl doar atit stiam de mic copil ca ar fi stat de mult in București îl cheamă Iansinschi Victor Vanea dacă știe cineva ceva de el sa îmi trimitamesaj pe email chetelesu@gmail .com
Cel mai recent răspuns: avocatmaria , utilizator 03:32, 20 Mai 2024
Nu aici găsiți ajutor,postati pe fb,pe grupurile cu un nr mare de persoane,angajati un detectivi particular etc.
Faceți o cerere la Poliție, indicați domiciliul și data nașterii tatălui și așteptați răspuns.
Puiu1977 a scris:

Buna ma numesc Cheteles Puiu îmi caut tatăl doar atit stiam de mic copil ca ar fi stat de mult in București îl cheamă Iansinschi Victor Vanea dacă știe cineva ceva de el sa îmi trimitamesaj pe email chetelesu@gmail .com

Ultima modificare: Luni, 20 Mai 2024
Manuela Rășină, administrator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Tatăl in certificat Lilianav3 Lilianav3 Ma numesc spulber liliana alexandra si mai am 2 frați pe care îi cheamă Preda Cristian(1 an jumatate mai mare) si Preda Marian(3 ani mai mic)...Pe ... (vezi toată discuția)
Cum imi pot cauta tatal? DutaRoxana DutaRoxana Buna ziua, Ma numesc Roxana si as dori sa aflu cum imi pot da tatal in cautare?Nu mai stiu nimic de el de 4 ani.Parinti mei sunt divortati de cand ... (vezi toată discuția)
Ajutor nu stiu unde sa ma duc sa fac o reclamatie raluca1989 raluca1989 as dori sa stiu de unde pot afla mai multe despre firma de detectivi particulari PROTECT EYE SECURITY? as dori sa stiu unde are locatia ca sa pot face o ... (vezi toată discuția)