Forum AvocatNet Italia Probleme juridice de familie Buna ma numesc Cheteles Puiu îmi caut tatăl doar ...
Discuție deschisă în Probleme juridice de familie

Buna ma numesc Cheteles Puiu îmi caut tatăl doar atit stiam ...

Buna ma numesc Cheteles Puiu îmi caut tatăl doar atit stiam de mic copil ca ar fi stat de mult in București îl cheamă Iansinschi Victor Vanea dacă știe cineva ceva de el sa îmi trimitamesaj pe email chetelesu@gmail .com
Nu aici găsiți ajutor,postati pe fb,pe grupurile cu un nr mare de persoane,angajati un detectivi particular etc.
Faceți o cerere la Poliție, indicați domiciliul și data nașterii tatălui și așteptați răspuns.
Puiu1977 a scris:

Buna ma numesc Cheteles Puiu îmi caut tatăl doar atit stiam de mic copil ca ar fi stat de mult in București îl cheamă Iansinschi Victor Vanea dacă știe cineva ceva de el sa îmi trimitamesaj pe email chetelesu@gmail .com

Manuela Rășină, administrator