Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Cum se va face calculul conform Ordinului 183/2020?
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Cum se va face calculul conform Ordinului 183/2020?

Am depus documentatia pentru autorizatia de construire, urmand sa depun si documentatia pentru racordarea la distribuitorul de energie electrica.
Ma poate lamuri cineva cum se va face calculul conform Ordinului 183/2020? Adica cat platesc eu si cat va suporta distribuitorul?

Multumesc,
george-neagu, moderator