avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 794 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Cum se va face calculul conform Ordinului 183/2020?
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Cum se va face calculul conform Ordinului 183/2020?

Am depus documentatia pentru autorizatia de construire, urmand sa depun si documentatia pentru racordarea la distribuitorul de energie electrica.
Ma poate lamuri cineva cum se va face calculul conform Ordinului 183/2020? Adica cat platesc eu si cat va suporta distribuitorul?

Multumesc,
Ultima modificare: Luni, 15 Martie 2021
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Teren dat de primarie fara retea stradala de energie elecrica ContSters173779 ContSters173779 Buna ziua, va rog frumos sa ma ajutati cu un sfat.In 2006 mi-sa acordat un teren cu titlu gratuit conform Legii nr.15/2003 privind sprijinul acordat tinerilor ... (vezi toată discuția)
Dezvoltator racordare energie electrică imobil credit ipotecar Ion Oana M. Ion Oana M. Bună ziua. Suntem în proces de achiziție a unui imobil (casă și curte). A fost achitat avansul, urmând ca restul sumei să fie plătit prin credit ... (vezi toată discuția)
Racordare enel - imobil nou bogda91 bogda91 Buna ziua. Va rog sa ma ajutati cu o situatie: la cumpararea unui apartament intr-un imobil nou, in contractul de vanzare - cumparare, autentificat la notar, ... (vezi toată discuția)