Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Interzis sau nu?
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Interzis sau nu?

Buna ziua . Am un prieten care a fost împreună cu încă 8 persoane intr-o excursie și pe terasa unei cabane care nu era în oraș , ci la altitudine in munte , deci în aer liber , au dansat in horă. Este
pasibil de amenda daca posteaza poze pe rețele de socializare ?

sammy44 a scris:

Interzis sau nu?