avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1153 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Buna ziua,,Am si eu o intrebare: -am un teren in ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Buna ziua,,Am si eu o intrebare: -am un teren in extravilan pe ...

Buna ziua,,Am si eu o intrebare:
-am un teren in extravilan pe care as vrea sa fac parc de votovoltaice in folosu comunitatii cu bani europeni nerambursabili,,,care ar fi pasii care trebuie sai parcurg si ce sanse ar fi? Va multumesc

Alte discuții în legătură

Concesionarea de terenuri agricole Adelina Larisa Adelina Larisa Buna ziua, se pot concesiona terenuri agricole in extravilanul localitatilor? De ex: daca doresc teren agricol pentru inceperea unei afaceri si nu dispun de ... (vezi toată discuția)
Fonduri nerambursabile - pensiune zona rurala Alina Alina Alina Alina Buna ziua Am o casa cu 15 camere cu un teren de 2000mp in com. Hemeiusi, jud. Bacau, As dori sa fac o pensiune si sa primesc fonduri nerambursabile. As ... (vezi toată discuția)
Deschidere magazin general dinca_marian_eugen dinca_marian_eugen Buna ziua,as vrea si eu sa deschid un magazin general pe terenul pe care am casa si as vrea sa stiu daca pot sa accesez fonduri europene nerambursabile avand ... (vezi toată discuția)