avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 757 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Am lucrat in perioada 1982 până in1990 la TAGLHS SUT ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Am lucrat in perioada 1982 până in1990 la TAGLHS SUT Bucuresti ...

Am lucrat in perioada 1982 până in1990 la TAGLHS SUT Bucuresti unde pot gasi harivele fostei întreprinderi ptr o adeverința
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:04, 18 Martie 2021
Intrebati la :
Arhivele Naționale ale României (aparat central)
Adresa de corespondenţă: Bucureşti, Strada Leaota nr. 2A, Sector 6
Telefon Secretariat:

Telefon direct: 021.312.67.04

Telefon prin centrală: 021/ 303 70 80, la interior 34710

Fax: 021/760 50 75

e-mail: secretariat@arhivelenationale.ro

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua in perioada 1987-1990 am lucrat in cadrul societății ... Vasilescu Aurelia Vasilescu Aurelia Buna ziua In perioada 1987-1990 am lucrat in cadrul societății Electronica Industrială din sos baicului Bucuresti, unde pot gasi arhiva societății? ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, am lucrat la cooperativa arta populara bucuresti si ... mariana neagu mariana neagu Buna ziua, am lucrat la Cooperativa Arta Populara Bucuresti si as dori sa aflu unde este arhiva, pentru a-mi elibera o adeverinta de vechime (vezi toată discuția)
Buna ziua, va rog sa ma consiliati in vederea depistarii detinatorului ... Erwin56 Erwin56 Buna ziua, va rog sa ma consiliati in vederea depistarii detinatorului arhivei Anreprizei de Constructii Hidrotehnice NH3 Gostinari, jud. Giurgiu, societate ... (vezi toată discuția)