Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua! ma poate ajuta cineva cu u model de cerere ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua! ma poate ajuta cineva cu u model de cerere de renuntare ...

Buna ziua!
ma poate ajuta cineva cu u model de cerere de renuntare la ordin de restrictie?
mentionez ca joi ,25.03.2021 este termenul , dupa cele 5 zile dat de politie
Multumesc!
Nu există un astfel de model, fiecare caz în parte este particularizat. Mergeți la cabinetul unui avocat să vă redacteze o astfel de cerere. Cererea trebuie motivată în fapt și în drept.
multumesc!
dar daca nu se prezinta niciuna dintre partile implicate , ce se intampla?
ARISTITA MARCU, Contabil