Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Imi puteti trimite va rog cateva modele de indicatori ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Imi puteti trimite va rog cateva modele de indicatori performanta ...

Imi puteti trimite va rog cateva modele de indicatori performanta pentru mai multe functii: inginer mecanic, manager produs,tehnician mecanic,mecanic masini agricole,dispecer, lucrator gestionar, economist, sef contabilitate, assistant manager, inginer sistem
inginer mecanic
[ link extern ] .

economist
[ link extern ]

manager produs
[ link extern ]

lucrator gestionar
[ link extern ]

sau

[ link extern ] /
multumesc
si un model de CONTRACT INDIVIDUAL DE MUNCA care sa includa si criteriile de evaluare si indicatorii
Si model declaratii ce se dau la angajar
Model c.i.m.
www.avocatnet.ro/articol_501...

[ link extern ]

Declaratie. pe propria raspundere privind functia de baza
[ link extern ]
multumesc, si criteriile de evaluare?
criteriile de evaluare si indicatorii trebuie stipulati separat in act aditional sau pot ramane in cadrul C.I.M?
Criteriile de evaluare a activitatii profesionale a salariatului aplicabile la nivelul angajatorului trebuie sa se regaseasca si in continutul contractului individual de munca.

Criteriile si procedurile de evaluare profesionala a salariatilor trebuie sa fie mentionate si in Regulamentul intern.