Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... dosar SSM la II fara angajati
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

dosar SSM la II fara angajati

Buna ziua. Am infiintat un ii cu cod caen 4520 reparatii autovehicule (service).Nu am angajati .Trebuie sa mai fac dosar SSM si PSI?
Nu exista denumirea de dosar ssm in legislatia de profil.
Daca nu aveti angajati, va autoinstruiti accesand legislatia de profil de pe internet.
Gasiti informatii utile privind legislatia ssm aici: [ link extern ]
multumesc foarte mult pentru raspuns.