avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 191 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... dosar SSM la II fara angajati
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

dosar SSM la II fara angajati

Buna ziua. Am infiintat un ii cu cod caen 4520 reparatii autovehicule (service).Nu am angajati .Trebuie sa mai fac dosar SSM si PSI?
Cel mai recent răspuns: michhellle , utilizator 14:14, 25 Martie 2021
Nu exista denumirea de dosar ssm in legislatia de profil.
Daca nu aveti angajati, va autoinstruiti accesand legislatia de profil de pe internet.
Gasiti informatii utile privind legislatia ssm aici: [ link extern ]
multumesc foarte mult pentru raspuns.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Sunt obligat sa platesc lunar pentru servicii de ssm și psi ... clean clean Sunt obligat sa platesc lunar pentru servicii de SSM și PSI daca sunt singurul angajat la firma mea? Lucrez de acasa. Care sunt amenzile daca nu le fac? (vezi toată discuția)
Buna seara. cabinet stomatologic forma de organizare srl, fără ... Câmpean Clara Câmpean Clara Buna seara. Cabinet stomatologic forma de organizare srl, fără angajați necesita documentație de protectia muncii si psi si daca ce anume. Multumesc. (vezi toată discuția)
Am un if vânzare produse cosmetice și asigurari rca..am un ... irina_iris_20 irina_iris_20 Am un IF vânzare produse cosmetice și asigurari rca..am un spațiu mic birou unde desfășor activitatea!...trebuie instruire să-mi?...nu am angajați doar ... (vezi toată discuția)