Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Impozit datorat medici Centre de Vaccinare anti ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Impozit datorat medici Centre de Vaccinare anti Covid-19 Buna ...

Impozit datorat medici Centre de Vaccinare anti Covid-19
Buna ziua,
Spuneti-mi va rog cum datoreaza impozitul medicii din Centrele de Vaccinare anti Covid-19, in cazul :
1. Contractul este incheiat ca si persoana fizica
2. Contractul este incheiat ca si cabinet medical individual
Ma intereseaza procentual si care e mai avantajos?
Multumesc
Despre ce contracte este vorba . contracte de munca sau contracte de prestari servicii ?
Cornel Vasile, Consilier juridic