Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Bună ziua,sunt pădurar și am fost condamnat la ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Bună ziua,sunt pădurar și am fost condamnat la 6luni de închisoare ...

Bună ziua,sunt pădurar și am fost condamnat la 6luni de închisoare cu suspendare pentru complicitate la braconaj,in urma acestei decizi îmi mai pot păstra postul de padurar?
Sa zicem ca da, sa speram ca nu