Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua! Se poate face la notar o procura generala? ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua! Se poate face la notar o procura generala? Sa desemenzi ...

Buna ziua!
Se poate face la notar o procura generala?
Sa desemenzi pe cineva sa se ocupe de treburile tale (ridicare acte, amenpzi, ridicare documente medicale etc) cand esti plecat, in afara actelor de dispozitie. Este posibil?
Multumesc!
Da, dar trebuie specificate instituțiile și operațiunile de facut