Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Autorizare cod CAEN secundar
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Autorizare cod CAEN secundar

Buna seara! Daca un cod CAEN secundar este pe actul constitutiv, acel act este autorizat de avocat, mai trebuie autorizat la ONRC? S-a incercat o solicitare de autorizare (declaratia 3 etc) si s-a primit raspuns cum ca acel cod exista deja in staturul societatii. Astfel, s-a declarat cererea de la ONRC fara obiect. Este in regula acest lucru?
george-neagu, moderator