Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Vreau sa angajez o persoana care are calificare in ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Vreau sa angajez o persoana care are calificare in meseria de ...

Vreau sa angajez o persoana care are calificare in meseria de constructor finisor, ce Cod COR sa ii atribui?
Găsiți în COR grupa minora 712