Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Te poate un paznic/bodyguard forta sa te legitimezi? ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Te poate un paznic/bodyguard forta sa te legitimezi? Dar Politia ...

Te poate un paznic/bodyguard forta sa te legitimezi? Dar Politia Locala?
In ce situatie? Descrieti imprejurerea de fapt? Ce s-a intamplat acolo?
Politia locala te poate legitima fara probleme si te poate conduce la sectie.