Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua! Veniturile unui PFA sunt considerate bunuri ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua! Veniturile unui PFA sunt considerate bunuri comune, ...

Buna ziua! Veniturile unui PFA sunt considerate bunuri comune, daca sunt obtinute in timpul casatoriei? Multumesc!
Da.