Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Cetatean roman domiciliul in Romania fara sa fi lucrat ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Cetatean roman domiciliul in Romania fara sa fi lucrat in agricultura ...

Cetatean roman domiciliul in Romania fara sa fi lucrat in agricultura pot cumpara teren agricol pentru infiintarea unei livezi?
Multumesc