avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 607 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Cetatean roman domiciliul in Romania fara sa fi lucrat ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Cetatean roman domiciliul in Romania fara sa fi lucrat in agricultura ...

Cetatean roman domiciliul in Romania fara sa fi lucrat in agricultura pot cumpara teren agricol pentru infiintarea unei livezi?
Cel mai recent răspuns: Oros octavian , utilizator 15:02, 7 Mai 2021
Multumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cumparare teren extravilan de catre arendasul coproprietarului ... corinaas corinaas Buna ziua, va rog sa-mi spuneti daca se poate cumpara un teren extravilan (cota parte - 2 proprietari din 3 vand) de catre arendasul coproprietarului ... (vezi toată discuția)
Buna ziua. am mai multe terenuri intr o asociatie agricola . ... mihai.valeria mihai.valeria Buna ziua. Am mai multe terenuri intr o asociatie agricola . Vreau sa vand unul dintre ele, acesta avand cadastru cu numar cadastral. Cum pot sa l scot din ... (vezi toată discuția)
Revin asupra intrebarii anterioare cu mai multe mentiuni buna ... kindris.daniel kindris.daniel revin asupra intrebarii anterioare cu mai multe mentiuni Buna ziua, Sunt un fermier inca tanar ( 48 ani ) si destul de mic ( lucrez aproximativ 210 ha ... (vezi toată discuția)