Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Știe cineva care este codul CAEN aferent ...
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Știe cineva care este codul CAEN aferent activității de producție ...

Știe cineva care este codul CAEN aferent activității de producție a jucăriilor de pluș, confecționate din materiale moi?
Mulțumesc!
3240 Fabricarea jocurilor si jucariilor
Mulțumesc pentru răspuns, mă gândeam și eu că acesta ar fi, dar eram într-o dilema având în vedere că în lista specifica de activități pentru 3240 nu sunt menționate expres și jucăriile de pluș, ori jucării confecționate de materiale moi.