Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Rambursare integrala anticipata prima casa
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Rambursare integrala anticipata prima casa

Am un credit Prima casa din 2013 prin Raiffeisen, pe 10 ani. Periodic am rambursat mai mult insa acum as vrea sa il ramburses integral si sa inchid contul. Ma intereseaza cam care sunt costurile notariale pentru documentatia necesara legat de demersurile pentru ridicarea ipotecii ?
gi-jane2, moderator
Trebuie să întrebați la bancă, deoarece demersurile le veți face la notarul agreat de bancă.