Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Aportul de cash sau retragerea de cash trebuie ...
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Aportul de cash sau retragerea de cash trebuie dovedite cu vreun act?

Aportul de cash sau retragerea de cash trebuie dovedite cu vreun act? trebuie inregistrare in vreun fel in contabilitatea PFA?
george-neagu, moderator