Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna ziua! Sunt persoana fizica si am 2 garsoniere si ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna ziua! Sunt persoana fizica si am 2 garsoniere si as dori ...

Buna ziua! Sunt persoana fizica si am 2 garsoniere si as dori sa le dau in regim hotelier. Am vazut la ANAF ca se poate acest lucru, cu scop turistic.
Îmi trebuie aprobarea vecinilor pentru a putea desfasura aceasta activitate? Ce lege pot consulta ca sa stiu ca fac totul 100% legal? Multumesc frumos!