Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Magazin 500mp -pet shop- autorizatii
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Magazin 500mp -pet shop- autorizatii

Pentru deschiderea unui magazin 500mp -pet shop-ce autorizatii si avize sunt necesar
george-neagu, moderator
Aceasta este genul de întrebare la care nu se poate răspunde în forum. Dacă doriți o opinie juridică în acest sens, mă puteți contacta în privat sau la datele de contact din contul public.