avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 804 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Magazin 500mp -pet shop- autorizatii
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Magazin 500mp -pet shop- autorizatii

Pentru deschiderea unui magazin 500mp -pet shop-ce autorizatii si avize sunt necesar
Ultima modificare: Vineri, 21 Mai 2021
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: Cristina Filimon , Avocat 14:19, 22 Mai 2021
Aceasta este genul de întrebare la care nu se poate răspunde în forum. Dacă doriți o opinie juridică în acest sens, mă puteți contacta în privat sau la datele de contact din contul public.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Autorizatii necesare functionare pet shop ana.camelia ana.camelia Buna ziua! Imi puteti spune, va rog, care sunt autorizatiile necesare functionarii unui lant de pet shop-uri? Multumesc. (vezi toată discuția)
Inducerea in eroare a clientului balambur balambur Buna ziua, Am cerut o stornare a unui telefon cumparat de la magazinul online dupa o perioada tumultoasa de intrati in service (7 la numar). De fiecare data ... (vezi toată discuția)
Transformare spatiu comun in spatiu comercial miluma miluma Vreau sa cumpar o camera in care a fost acum ceva timp ghena blocului ( parter ). Acolo as vrea sa deschid un magazin de tip pet shop. Ce acte si ce ... (vezi toată discuția)