avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 116 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... buna ziua, Pe ce teren se poate construi un parc ...
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

buna ziua, Pe ce teren se poate construi un parc industrial : ...

buna ziua,
Pe ce teren se poate construi un parc industrial : teren extravilan sau intravilan?
multumesc

Alte discuții în legătură

Bun găsit! Îmi poate spune cineva dacă pe un teren extravilan ... Criss inna Criss inna Bun găsit! Îmi poate spune cineva dacă pe un teren extravilan poate exista curti-constructii( este un grajd vechi din lemn),sau doar în ... (vezi toată discuția)
Trecerea unui teren din intravilan curti constructii in agricol DiamondsDaniela DiamondsDaniela Buna ziua tuturor! Poate gasesc aici niste raspunsuri pentru ca pe la institutii tot pup usile degeaba. In urma cu 2 ani am cumparat un teren agricol pe care ... (vezi toată discuția)
Dezmembrare sau iesire din extravilan atitirisca atitirisca Buna ziua , Impreuna cu niste rude detin un teren de 5000mp extravilan in indiviziune. De curand ne-am hotarat sa dezmembram terenul in 5 parcele plus un ... (vezi toată discuția)