Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Bună ziua! Am angajat un avocat într un proces cu ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Bună ziua! Am angajat un avocat într un proces cu martori! ...

Bună ziua! Am angajat un avocat într un proces cu martori! Din păcate acesta nu s a prezentat, motivând ca are alt proces la Curtea de Apel, acesta fiind mai important! Astăzi, am văzut ca s a amânat pronunțarea,care spune în felul urmator:"Având nevoie de timp pentru a delibera, amana pronunțarea la data 08.06.. Pronunțată azi, prin punerea la dispoziția părților de către grefa instantei.."
Acum întreb.. S-a judecat dosarul în lipsa avocatului? Dansul momentan, nu rasp la telefon pentru a ma lamuri, cu toate ca onorariul i a fost achitat!
Va multumesc
Buna ziua, da, s-a judecat.
Procesul s-a terminat puteti solicită av respectiv să formuleze macar concluzii scrise în cauză dvs si sa le depună la dosar..
Mulțumesc pt răspuns.... În cazul în care deși imposibil, se admite cererea, ce este de făcut? Toate citatiile și hotararile erau redirecționate către avocat, iar acesta vad ca nu răspunde ... Multumesc

CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT a scris:

Procesul s-a terminat puteti solicită av respectiv să formuleze macar concluzii scrise în cauză dvs si sa le depună la dosar..

Puteti depune o cerere scrisa în care solicitați comunicarea la domiciliul dvs.Este indicat si sa întrebați din cand In cand la arhiva dacă a fost redactata hotararea.
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat
Mii de mulțumiri!!

CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT a scris:

Puteti depune o cerere scrisa în care solicitați comunicarea la domiciliul dvs.Este indicat si sa întrebați din cand In cand la arhiva dacă a fost redactata hotararea.