Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Bună ziua,dacă m am căsătorit și am ales sa port ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Bună ziua,dacă m am căsătorit și am ales sa port numele ...

Bună ziua,dacă m am căsătorit și am ales sa port numele soțului pot păstra adresa din buletin pe care am avut o anterior? A proprietății părinților mei?sau trebuie sa schimb neapărat adresa precum cea a sotului...multumesc
Puteti păstra ce adresa doriti dvs
de preferat aia unde locuiti.
Nu trebuie să schimbați adresa.
Adrian ALBU, Avocat

Adrian ALBU a scris:

Nu trebuie să schimbați adresa.

Va multumesc