Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Numirea persoanei care acorda viza CFP in cadrul ...
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Numirea persoanei care acorda viza CFP in cadrul institutiei.

Buna ziua, conform Legii 133/2021 conducatorul raspunde daca nu are acordul pentru numirea persoanei care acorda viza CFP in cadrul institutiei, daca in cadrul instiutitiei exista deja o persoana nominalizata sa acorde viza CFP, mai este necesar sa se refaca decizia de numire pentru aceasi persoana pentru acordul primariei conform Legii? Multumesc.
george-neagu, moderator