Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua, Exista in comunitate un avocat din Craiova ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua, Exista in comunitate un avocat din Craiova care ma ...

Buna ziua,

Exista in comunitate un avocat din Craiova care ma poate ajuta cu depunerea unui dosar si sustinerea cazului la instanta din Craiova? Am deja un avocat pe specilitatea cazului doar ca suntem in Bucuresti. Avem nevoie de cineva local. Expertiza va fi furnizata de catre noi acolo unde este cazul.

Multumesc,
Ionut
Dati clik pe butonul "consultanti" din susul paginii, in linia rosie si va alegeti persoana dorita care daca este disponibila va poate consilia, contracost.