avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 527 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua, legea imi permite sa cer autorizatie ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua, legea imi permite sa cer autorizatie provizorie pentru ...

Buna ziua, legea imi permite sa cer autorizatie provizorie pentru o amplasarea unor spatii de expunere a marfurilor pe domemiul public ca prelungire a unui magazin pt 3 luni de sezon estival? Ce presupune? Multumesc

Alte discuții în legătură

Este necesara autorizatie isu? schnapy schnapy Buna ziua, In perioada sezonului estival deschidem un magazin pe litoral. Magazinul are 3x3m si o singura usa, tip usa garaj. Produsele comercializate sunt ... (vezi toată discuția)
Am nevoie autirizatie pt : Bebe Anton Bebe Anton Buna ziua am o intrebare, daca am nevoie de autorizatie pt amplasarea unei copertine deasupra unei vitrine a unui magazin comercial? (vezi toată discuția)
Autorizatie de constructie pentru solar aleahimairam aleahimairam Buna seara. Va rog sa ma lamuriti si pe mine . Este necesara o autorizatie de constructie pentru un solar de legume? precizez ca solarul nu are fundatie. va ... (vezi toată discuția)