Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... As putea sa fac un testament prin care după decesul ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

As putea sa fac un testament prin care după decesul meu copiii ...

As putea sa fac un testament prin care după decesul meu copiii mei sa fie obligați sa ii dea drept de habitate concubinului meu pana la decesul acestuia?
De ce nu ii constituiti dvs un drept de abitatie, cat traiti?