avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 969 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Indemnizatie de veterani As avea o intrebare ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Indemnizatie de veterani As avea o intrebare legata de ordonanta de urgenta 47/2021 in ...

As avea o intrebare legata de ordonanta de urgenta 47/2021 in legatura cu indemnizatia de graditituidine a veteranilor de razboi.
Intrebarea mea ar fi daca de aceasta indemnizatie ar beneficia si vaduvele de veterani de razboi

Alte discuții în legătură

Indemnizatia de gratitudine Gicuta93 Gicuta93 Buna ziua Daca cineva ma poate lamuri va rog sa o faceti. Bunica mea este vaduva de veteran de razboi, bunicul a decedat in anul 1994. Ar putea beneficia de ... (vezi toată discuția)
Unde se depun dosarele conf.ordonantei de urgentă nr.47/9.06.2021 ... Grecu ion Grecu ion Unde se depun dosarele conf.Ordonantei de urgentă nr.47/9.06.2021 privind invalizii,veteranii si văduvele de război pentru a primi indemnizația de ... (vezi toată discuția)
Pensie vaduva veteran razboi RIZEAFLORICA RIZEAFLORICA Am soacra de 91 ani si este vaduva veteran razboi in fiecare an ii platesc cotizatia si ii ridic cartela de metrou si biletele de tren. asta este corect. Are o ... (vezi toată discuția)