Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Bună ziua , am fost implicat într-un dosar penal de ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Bună ziua , am fost implicat într-un dosar penal de ultraj ...

Bună ziua , am fost implicat într-un dosar penal de ultraj raportat la o fapta de lovire și alte violente alina și doua pentru infracțiunea de amenințare.. acum întrebarea mea este.
Ma pot împacă cu polițiști pentru ca aceștia sunt de acord am vorbit cu ei.. însă avocatul meu mi a zis ca pentru asa ceva nu exista impacare. Menționez ca m-au trimis în judecata.
Are dreptate avocatul dvs.
Îmi poate da cineva un răspuns?

Dan10002 a scris:

Bună ziua , am fost implicat într-un dosar penal de ultraj raportat la o fapta de lovire și alte violente alina și doua pentru infracțiunea de amenințare.. acum întrebarea mea este.
Ma pot împacă cu polițiști pentru ca aceștia sunt de acord am vorbit cu ei.. însă avocatul meu mi a zis ca pentru asa ceva nu exista impacare. Menționez ca m-au trimis în judecata.