avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 899 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Contributia de cogenerare la E On
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Contributia de cogenerare la E On

Buna ziua!
1.este legal sa platesc contributie de cogenerare la E On ,avand in vedere ca am 67 de ani?Care este directiva europeana care interzice perceperea acestei contributii?
2.este legal sa se aplice TVA la contributia de cogenerare si la certificate verzi,daca nu,in baza carei legi?
Multumesc?

Alte discuții în legătură

Noi taxe in factura de energie electrica janiela janiela Buna ziua, Imi poate clarifica si mie cineva de ce anume se calculeaza factura de energie elecrica impreuna cu \\"certificatele verzi\\"si \\"contributia ... (vezi toată discuția)
Taxa contributie pentru cogenerare craciuniliutza craciuniliutza Buna Ziua Azi am primit factura pentru consumul de energie electrica de la Enel. Dupa vizualizare am ramas cu o nedumerire: Ce inseamna taxa contributie ptr ... (vezi toată discuția)
Neplata somajului de catre angajator PYZY PYZY Ce se poate face in cazul cand un salariat este concediat,cu drept de somaj,dar angajatorul nu si-a platit contributiile la somaj si sanatate pana in momentul ... (vezi toată discuția)