Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Dacă am lucrat pe 20 iunie 2021, (duminica), ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Dacă am lucrat pe 20 iunie 2021, (duminica), Beneficiez de zi ...

Dacă am lucrat pe 20 iunie 2021, (duminica), Beneficiez de zi libera?
Este valabil raspunsul primit aici
www.avocatnet.ro/forum/discu...

obs.
Nu mai deschideti mai multe topicuri cu acelasi subiect.