Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Am lucrat 1 an dupa iesirea la pensie mi sa facut ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Am lucrat 1 an dupa iesirea la pensie mi sa facut recalcularea ...

Am lucrat 1 an dupa iesirea la pensie mi sa facut recalcularea si mi sa m ai dat 120roni i am primit prima luna iar a doua am primit m ai putin cu70 roni stie cineva ce se intampla ca nu sant singurul care a patit asa ceva
Eu cred ca totul este in regula.
Postati cele doua punctaje medii anuale cu toate cifrele de dupa virgula.
-Cel anterior recalcularii.
-Cel de dupa recalculare.
Carp Mircea, utilizator
Ati postat total puncte acumulate.
Eu v-am cerut sa postati punctajele medii anuale.
Pe baza datelor postate se intelege ca majorarea este de 50 de lei/luna.
Asadar:
Postati:
-Cele doua punctaje medii anuale cu toate cifrele de dupa virgula.
-Data punerii in plata a noilor drepturi recalculate(ziua, luna si anu).