Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Ce solutie are o persoana juridica, in ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Ce solutie are o persoana juridica, in situatia in ...

Buna ziua,
Ce solutie are o persoana juridica, in situatia in care CNAS intarzie cu decontarea indemnizatiilor privind concediile medicale ale angajatilor, cererile in acest sens fiind depuse si inregistrate?
O actiune in instanta sau apelarea la mediere.