Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Colaborare cu SRL cod CAEN neautorizat
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Colaborare cu SRL cod CAEN neautorizat

Buna ziua! Daca eu ca si SRL, colaborez cu o firma care nu are codul CAEN autorizat, pentru prestarea acelui serviciu, ma poate afecta in vreun fel? Mentionez ca am solicitat certificat constator de la acel partener, dar, inca nu mi l-a oferit.

Va multumesc!
Buna ziua,
S.R.L.-ul trebuie sa aiba Codul CAEN autorizat pentru prestarea acelui serviciu, aceasta nefiind raspunzatoare pentru codurile CAEN neautorizare ale celeilalte firme.

Multumesc.