Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Bună ziua ! Vă rog frumos să-mi spuneți și mie ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Bună ziua ! Vă rog frumos să-mi spuneți și mie care este ...

Bună ziua ! Vă rog frumos să-mi spuneți și mie care este legea sau legile în care este stipulat dreptul de a te racorda la rețeaua de apă curentă de la rețea. Vă mulțumesc anticipat !
Legea nr. 241 din 22 iunie 2006 privind serviciul de alimentare cu apă și de canalizare
[ link extern ]