Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Ajutor pentru unificare puncte de lucru firma.
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Ajutor pentru unificare puncte de lucru firma.

Ajutor pentru unificare sedii firma.
Buna ziua,O firma are doua puncte de lucru la doua nr. de CF diferite, adrese postale diferite dar alaturate, nr. 5 si nr. 6. Se fac niste lucrari si cele doua cladiri devin una singura, se unifica CF si nr. postal devine nr. 5-6. Acolo va fi un singur punct de lucru si se va desfasura o singura activitate. Cum trebuie sa fac unificarea la ORC? Si care sunt declaratiile catre trebuie sa le completez, ca mi-am prins urechile de 2 zile pe google. Multumesc pentru ajutor
Buna ziua,
Poate va ajuta link-ul acesta [ link extern ] .

O zi frumoasa!