Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Sex cu un minor ,depunere plângere după mai mult ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Sex cu un minor ,depunere plângere după mai mult timp

Buna ziua !Am si eu o întrebare .In 2015 aveam 13 ani si am întreținut cumva fără voia mea sex cu un adult iar acesta m a filmat .Se mai poate face ceva in privința asta la momentul de fata ?Pana acum nu am putut sa fac nimic in privința asta din cauza fricii ,nu am vrut ca părinții mei sa afle .Mulțumesc anticipat !
Estera123, utilizator