avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 447 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Salutare, există vreun portal al Ministerului ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Salutare, există vreun portal al Ministerului Educației sau ...

Salutare, există vreun portal al Ministerului Educației sau al vreunei alte instituții abilitate unde se poate verifica cine și ce diplome acreditate are? Ex. lucrări de licență, doctorate etc?
Cel mai recent răspuns: Geagichi , utilizator 19:42, 2 August 2021
Listă Teze de Doctorat (iunie 2016 - prezent)
[ link extern ]
Sunt doar de la ASE- REI? Sunt toate? Și cele dinainte de 2016? Licențele?
Ultima modificare: Joi, 29 Iulie 2021
Geagichi, utilizator
Intrebati la MInisterul Educatiei ... ei ar trebui sa stie daca exista si cum o puteti accesa.
Deci aici nu știe nimeni, mulțumesc.
Ultima modificare: Duminică, 1 August 2021
Cornel Vasile, Consilier juridic
Cu siguranță nu există o bază națională de date cu toate actele de studii, care să poată fi ordonată după numele deținătorilor.
Și chiar dacă, prin absurd, ar fi, nu ați putea avea acces cel puțin prin prisma GDPR.

Alte discuții în legătură

Supliment la diploma felicias65 felicias65 Buna ziua! Am absolvit in anul [b]2005[/b] cursurile Academiei de Studii Economice, invatamant la distanta . Am susţinut examenul de licenta la ASE în ... (vezi toată discuția)
Suplimentul la diploma felicias65 felicias65 Buna seara! As dori un raspuns la urmatoarea problema : Am absolvit facultatea in anul 2005 si nu am promovat exemenul de licenta in sesiunea august 2005. ... (vezi toată discuția)
Diploma de licenta ush the mark the mark sunt absolvent 2009 ush si nu am primit nici pana in prezent diploma de licenta,am deschis proces ptr obtinerea diplomei,intrebarea mea este;daca nu castig in ... (vezi toată discuția)