Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Salutare, există vreun portal al Ministerului ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Salutare, există vreun portal al Ministerului Educației sau ...

Salutare, există vreun portal al Ministerului Educației sau al vreunei alte instituții abilitate unde se poate verifica cine și ce diplome acreditate are? Ex. lucrări de licență, doctorate etc?
Listă Teze de Doctorat (iunie 2016 - prezent)
[ link extern ]
Sunt doar de la ASE- REI? Sunt toate? Și cele dinainte de 2016? Licențele?
Geagichi, utilizator
Intrebati la MInisterul Educatiei ... ei ar trebui sa stie daca exista si cum o puteti accesa.
Deci aici nu știe nimeni, mulțumesc.
Cornel Vasile, Consilier juridic
Cu siguranță nu există o bază națională de date cu toate actele de studii, care să poată fi ordonată după numele deținătorilor.
Și chiar dacă, prin absurd, ar fi, nu ați putea avea acces cel puțin prin prisma GDPR.