Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua locuiesc pe o stradă privată iar vecinul ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua locuiesc pe o stradă privată iar vecinul meu a adăugat ...

Buna ziua locuiesc pe o stradă privată iar vecinul meu a adăugat peste stratul de beton de pe strada încă un strat de 4-5 cm de beton , iar toată apa pluviala se aduna in fata porții mele . Întrebare dacă l-aș acționa în judecata as avea câștig de cauză pentru al obliga să refacă strada la stadiul inițial
~ Conținut șters la cerere ~