avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 540 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Unde pot sa incasez o fila cec in euro de la City Bank ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Unde pot sa incasez o fila cec in euro de la City Bank Europe ...

Unde pot sa incasez o fila cec in euro de la City Bank Europe PLC si care sunt costurile?

Alte discuții în legătură

Buna ziua, am primit o fila cec in euro de la citybank europe ... mon73key mon73key Buna ziua, am primit o fila cec in euro de la CityBank Europe PLC Irlanda pe care vreau sa o incasez in calitate de persoana fizica. Am primit-o dupa 2 luni ... (vezi toată discuția)
Intrebare despre fila cec ContSters90283 ContSters90283 Buna ziua As dorii sa stiu daca si in cazul filelor cec cum este la B.O. daca acestea au avut scadenta si au trecut 2 zile de la scadenta ... (vezi toată discuția)
Contract cesiune creante/datorii ContSters109653 ContSters109653 Societatea A are in derulare un contract cu CEC - Cec-ul a finantat cumpararea unui apartament si societatea achita rate la CEC. Societatea (administratorul) ... (vezi toată discuția)