Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua. Va rog sa ma ajutati cu un model de Act ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua. Va rog sa ma ajutati cu un model de Act aditional ...

Buna ziua.
Va rog sa ma ajutati cu un model de Act aditional la CIM de detasare internationala.
Multumesc.
Vedeți aici
[ link extern ]