Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... act aditional la CIM - protectia datelor cu caracter ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

act aditional la CIM - protectia datelor cu caracter personal.

Buna ziua,

As dori daca are cineva de pe aceste forum un model de act aditional la CIM referitor la protectia datelor cu caracter personal. Este o clauza de confidentialitate ?

Multumesc
Vedeti aici
[ link extern ]