Forum AvocatNet Italia Taxe, impozite si alte probleme de ... Am avut firma individuala pe Italia.
Discuție deschisă în Taxe, impozite si alte probleme de afaceri

Am avut firma individuala pe Italia.

Bună seara
Am avut firma individuala pe Italia si acum 8 ani am plecat din italia de tot.
Firma nu stiu daca este închisă contabilul a ramas să o închidă,se închide automat dacă nu mai locuiesc pe teritoriul italiei?
george-neagu, moderator