avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 582 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Sotia mea a dat examen la traseu în Suceava și la ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Sotia mea a dat examen la traseu în Suceava și la picat,se ...

Sotia mea a dat examen la traseu în Suceava și la picat,se poate programa în alt județ cu viza de flotant pentru a da di nou traseul? Deoarece aici te amână jumătate de an și uiți

Alte discuții în legătură

Examen permis auto boughy boughy Buna ziua, am o intrebare legata de examenul auto-cat B. Am ales sa dau examenul in judetul in care locuiesc cf buletinul, unde am promovat examenul ... (vezi toată discuția)
Buna seara ,sunt cetățean român cu domiciliul în românia ... Cristi10.2021 Cristi10.2021 Buna seara ,sunt cetățean român cu domiciliul în România si am viza de flotant din vara în alt oraș , m-am înscris la examen școală șoferi și am ... (vezi toată discuția)
Unde pot da examenul de conducere? Mihai Dorohoi Mihai Dorohoi Buna ziua, Am picat de 3 ori pana acum la examenul pentru carnetul de permis,proba practica,a 4 oara am m-am gandit sa o dau cand am sa termin cu bacul,imi ... (vezi toată discuția)