avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 577 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... PFA - Plati efectuate din bani personali
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

PFA - Plati efectuate din bani personali

Buna ziua, am un pfa abia infiintat si normal ca in cont nu am nici un ban si am facut plati pentru stampila, capsator, dosare, foi din banii personali dar cu factura pe PFA. Cum inregistrez in Saga PS aceste plati ?

Alte discuții în legătură

Intrebari diverse legate activitatea pfa ContSters293469 ContSters293469 Buna ziua, am un PFA infiintat in 2009, suspendat din 2010 pana in mai 2013 cu coduri CAEN 6202- Activitati de consultanta in tehnologia informatiei si ... (vezi toată discuția)
Contabilitate ADRIANA-MIHAELA ADRIANA-MIHAELA va rog mult, ajutati-ma cu un raspuns. sunt PFA in sistem real. Am infiintat 2 puncte de lucru cu aceelasi obiect de activitate. Cum inregistrez in RJIP ... (vezi toată discuția)
Pfa la început de drum MirelaPav MirelaPav Buna ziua, am deschis un pfa pe 28 August și am nevoie de mici îndrumări. 1. Ce registre contabile îmi trebuie? Pot tine toată contabilitatea in saga? ... (vezi toată discuția)